GTA Hileleri

Aşağa gitmek

Çilek İkon GTA Hileleri

Mesaj tarafından Tesla Bir Ptsi Nis. 20, 2009 4:31 pm

Grand Theft Auto - GTA Oyun şifreleri - GTA oyun sifreleri
GTA Kaba dil şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın IAMGARYPENN yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir. hileyi kapatmak için IAMNOTGARYPENN [delete] tuşuna basıp yazacaksınız.
GTA Tren Kaçırma Şifreleri: Trene girdikten sonra [CTRL] + [Enter] tuşlarına basacaksınız.
GTA Tüm Leveller ve Şehirler Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın ITSGALLUS yazın olmazsa NINEINAROW yazın o da olmassa SUPER WELL yazın hiçbiri olmuyorsa 3 ünü birden yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA 9,999,999 Puan Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın ITCOULDBEYOU yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Sınırsız yaşam Şifreleri Hilesi: karakter ekranında [delete] tuşuna basın ITSTANTRUM yada CALLMENIGEL yazın. Klavyenin sağ taraftaki yıldız tuşuna basınca tüm silahları, ikince kez basınca mermileri doldurursunuz. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Tüm Silah Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın BUCKFAST yada 6031769 yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Hapisten Çıkma Kart Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın SUCKMYROCKET yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Polis Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın IAMTHELAW yada STEVESMATES yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.

Grand Theft Auto II - GTA Oyun şifreleri
Hile Modunu açmak : isim olarak GOURANGA yazın. 1 kere yapmanız yeterli. hileler sadece avrupa versiyonlarında çalışmaktadır.
Tüm Silahlar ve Mermiler : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında GOREFEST yazın.
Bedava Alışveriş : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında EATSOUP yazın.
Görünmezlik : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında RSJABBER yada HUNSRUS yazın.
Gangsterlerden Puan Kazanmak için : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında MADEMAN yazın.
99 Can : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında CUTIE1 yazın.
999,999,999 Puan : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında IAMDAVEJ yazın.
Ateş Silahı : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında FLAMEON yazın.
GTA Hapisten Çıkma Kart Şifreleri: Hile modunu aktif edin. oyun sırasında JAILBAIT yazın.
Tüm Leveller : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında TUMYFROG yazın.
500.000 Dolar : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında MUCHCASH yada COOLBOY yazın.

Grand Theft Auto III - GTA III Oyun şifreleri
Görünmez arabalar: anicesetofwheels Tüm arabaları patlatma: bangbangbang Oyunu hızlandırma: boooooring Uçan Araç: chittycittybb Kolay araba kontrolü: cornerslikemad 100% Sağlık: gesundheit Tank (Rhino): giveusatank Tüm Silahlar: gunsgunsguns Para: ifiwerearichman Kıyafet: ilikedressingup Bulutlu Hava: ilikescotland Yağmurlu Hava: ilovescotland Dengesiz Halk: itsallgoingmaaad Süper Hız: madweather Aranma puanı arttırma: morepoliceplease Saldırgan Halk: nobodylikesme Aranma seviyesi düşürme: nopoliceplease Sisli Hava: peasoup Temiz Hava: skincancerforme Zaman hızlandırma: timeflieswhenyou Halk arası kavga: weaponsforall

Grand Theft Auto San Andreas - GTA San Andreas Oyun şifreleri
SPEEDFREAK: Nitro NIGHTPROWLER: Gece Modu FLYINGFISH: Uçan Botlar BUBBLECARS: Arabalar Çarpınca savruluyor. STATEOFEMERGENCY: Kaos oluyor BLUESUEDESHOES: Elvis Presley Modu SPEEDITUP: Daha hızlı oyun CRAZYTOWN: Genelev modu ONLYHOMIESALLOWED: Mafya heryerde BIFBUZZ: Mafya şehri kontrol ediyor. ROCKETMAN: Jetpack PROFESSIONALKILLER: Her silahta tetikçi kabiliyeti CJPHONEHOME: Kocaman zıplama FULLCLIP: Sınırsız Mermi WHEELSONLYPLEASE: Görünmez araçlar NATURALTALENT: Araç özellikleri max BUFFMEUP: max kas WORSHIPME: maz güven HELLOLADIES: max çekicilik KANGAROO: mega atlama NINJATOWN: ninja modu STICKLIKEGLUE: mükemmel araç kontrolü ROCKETMAYHEM: roketler GHOSTTOWN: hayalet şehir BRINGITON: 6 yıldız aranma leveli SLOWITDOWN: yavaş oyun ITSALLBULL: Katil Dozer OHDUDE: Katil Avcı JUMPJET: Katil Hidra MONSTERMASH: Katil Canavar FOURWHEELFUN: Bu ne bilmiyorum VROCKPOKEY: Katil yarış arabası WHERESTHEFUNERAL: Katil Romero GOODBYECRUELWORLD: İntahar PLEASANTLYWARM: Güneşli Hava SCOTTISHSUMMER: Fırtına EVERYONEISPOOR: Dandik Araçlar EVERYONEISRICH: Kaliteli Araçlar TOODAMNHOT: Çok güneşli hava PROFESSIONALSKIT: 2. Set silahlar, uzman modu

Grand Theft Auto Vice City - GTA Vice City Oyun şifreleri
THUGSTOOLS ~ silah seti 1 PROFESSIONALTOOLS ~ silah seti 2 NUTTERTOOLS ~ silah seti 3 ASPIRINE ~ Sağlık PRECIOUSPROTECTION ~ Zırh ICANTTAKEITANYMORE ~ İntahar YOUWONTTAKEMEALIVE ~ Aranma Seviyesi arttırma LEAVEMEALONE ~ Aranma Seviyesi azaltma FANNYMAGNET ~ Dişi oyuncular takılıyor peşinize CERTAINDEATH ~ Tommy sigara içiyor DEEPFRIEDMARSBARS ~ Şişman oyuncu PROGRAMMER ~ Zayıf oyuncu STILLLIKEDRESSINGUP ~ oyuncu tipi rastgele değişiyor CHEATSHAVEBEENCRACKED ~ Ricardo Diaz olarak oynarsınız LOOKLIKELANCE ~ Lance Vance olarak oynarsınız MYSONISALAWYER ~ Ken Rosenberg olarak oynarsınız LOOKLIKEHILARY ~ Hilary King olarak oynarsınız ONEARMEDBANDIT ~ Phil Cassidy olarak oynarsınız IDONTHAVETHEMONEYSONNY ~ Sonny Forelli olarak oynarsınız FOXYLITTLETHING ~ Mercedes olarak oynarsınız PANZER ~ Rhino Tank TRAVELINSTYLE ~ Bloodring Banger GETTHEREQUICKLY ~ Bloodring Banger (alternatif) GETTHEREFAST ~ Sabre Turbo GETTHEREVERYFASTINDEED ~ Hotring Racer GETTHEREAMAZINGLYFAST ~ Hotring Racer (alternatif) THELASTRIDE ~ Romero's Hearse BIGBANG ~ Araçlar Patlar MIAMITRAFFIC ~ Dengesiz şoförler AHAIRDRESSERSCAR ~ Tüm arabalar pembeye döner IWANTITPAINTEDBLACK ~ Tüm arabalar siyaha döner COMEFLYWITHME ~ Uçan Araçlar GRIPISEVERYTHING ~ Araba kontrolü GREENLIGHT ~ Tüm ışıklar yeşil SEAWAYS ~ Suyun üstünde uçan arabalar WHEELSAREALLINEED ~ Sadece tekerlekler görünür LOADSOFLITTLETHINGS ~ Kocaman tekerlekler HOPINGIRL ~ Arabanızı alırlar ALOVELYDAY ~ Güneşli hava CANTSEEATHING ~ Sisli hava CATSANDDOGS ~ Fırtınalı hava LIFEISPASSINGMEBY ~ zaman hızlandırma

GTA San Andreas şifreleri

Silahlar, Can ve Zırh
LXGIWYL - Silah paketi 1 (Thugs Tools)
KJKSZPJ - Silah paketi 2 (Professional Tools)
UZUMYMW - Silah paketi 3 (Nutter Tools)
ROCKETMAN - Jetpack verir.
AIYPWZQP - Paraşüt verir.
WANRLTW - Sınırsız cephane.
NCSGDAG - Tüm silah seviyenizi hitman yapar.
OUIQDMW - Araç kullanırken aynı zamanda nişan alırsınız.
HESOYAM - Can, Zırh, $250.000
BAGUVIX - Ölümsüzlük.

Polis, Seviyeler ve Çeteler
OSRBLHH - Aranma seviyenize 2 yıldız ekler.
ASNAEB - Polislerden kurtulursunuz.
LJSPQK - Polisler tarafından 6. seviyeden aranırsınız
AEZAKMI - Asla aranmazsınız.
MUNASEF - Adrenalin modu.
KANGAROO - Mega zıplama.
IAVENJQ - Mega yumruk.
AEDUWNV - Asla acıkmazsınız.
CVWKXAM - Sınırsız oksijen.
BTCDBCB - Şişmanlarsınız.
KVGYZQK - Zayıflar, sıska kalırsınız.
JYSDSOD - Maximum güç.
OGXSDAG - Maximum güven.
EHIBXQS - Maximum çekicilik.
MROEMZH - Her bölgede çeteniz olur.
BIFBUZZ - Sokakları çeteler kontrol eder.
Araç yaratma
AIWPRTON - Rhino verir.
CQZIJMB - Bloodring Banger verir.
JQNTDMH - Rancher verir.
PDNEJOH - Yarış arabası verir.
VPJTQWV - Yarış arabası verir.
AQTBCODX - Romero verir.
KRIJEBR - Stretch verir.
UBHYZHQ - Çöp kamyonu verir.
RZHSUEW - Caddy verir.
JUMPJET - Hydra verir.
KGGGDKP - Hovercraft verir.
OHDUDE - Helikopter verir.
AKJJYGLC - ATV verir.
AMOMHRER - Tanker verir.
EEGCYXT - Dozer verir.
URKQSRK - Planör verir.
AGBDLCID - Monster verir.

Araç seviyeleri
CPKTNWT - Tüm araçları üst seviyede kullanırsınız.
XICWMD - Görünmez araçlar.
PGGOMOY - Mükemmel araç kontrolü.
ZEIIVG - Bütün lambalar yeşil olur.
YLTEICZ - Agresif sürücüler.
LLQPFBN - Pembe trafik.
avatar
Tesla
ÇİL
ÇİL

Erkek Mesaj Sayısı : 666
Yaş : 18
Nerden : Denizli
Özel Başlık : Yok
Kayıt tarihi : 25/08/08

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz